Hakkımızda

Manav Cumhur

Firmamız 1982 yılından bu yana toptan sebze ve meyve komisyonculuğunda İzmir ve Çeşme’de (Ilıca) hizmet vermektedir.

1982 yılında kurucumuz Cumhur Gerişgen tarafından hizmet sektörüne atılan firmamız, geçen 30 yılı aşkın sürede, daima kaliteli ve sağlıklı ürünleri sizler için sofralarınıza taşımaktadır.

Her sene üzerine koyarak ilerlediğimiz bu yolda, uzmanlaşmış kadromuz ve araçlarımızla artık mutfağınızdaki yardımcınız, yetiştirdiğimiz organik ürünler ile de sağlıklı yaşamınızın bir parçası olmayı ilke edindik.

Kurucumuz Cumhur Gerişgen’in sağlıklı ürün, kaliteli hizmet anlayışı ile ilerlediğimiz bu yolda sizlere her zaman daha iyi hizmet vermek amacıyla çalışıyoruz.

Bu yolda bizimle beraber yürüdüğünüz için teşekkür ederiz.

MANAV CUMHUR

“Tarladan Sofranıza”

manav cumhur
Neler Yaparız?

İyi tarım uygulamalarına sahip çiftçilerimizden, sizler için organik ve en kaliteli ürünleri hasat ederiz. Üretimde insan sağlığına zararlı hiç bir maddenin kullanılmadığı, üretimin her aşaması baştan sona uzman ekibimiz tarafından denetlendiği için gönül rahatlığı ile ürünlerimizi tüketebilirsiniz. Gelecek nesillerin sağlıkla yetişmesi için var gücümüzle çalışıyoruz.

Manav Cumhur olarak, 30 yılı aşkın deneyimimizle sizlere en sağlıklı ürünleri ulaştırmayı görev edindik. Kişisel ve kurumsal yüzlerce referansımızla, kaliteli hizmet anlayışımızla, %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen yapımızla ülkemize hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

100% Organik Ürünler

Üretimde insan sağlığına zararlı hiç bir madde kullanılmayan ürünlerimizi, kalifiye çiftçilerimiz yetiştirmektedir. Günlük hasat prensibi ile tüm ürünlerimizi taze olarak, bekletmeden sofralarınıza ulaştırıyoruz.

Ücretsiz Teslimat

Sipariş verdiğiniz ürünleri, en kısa sürede özel donanımlı araçlarımızla sizlere ücretsiz olarak teslim ediyoruz. Prensibimiz gereği her şeyi taze olarak sizlere sunmak için sürekli çalışıyoruz.

Uzman Ekibimiz

Deneyimli, temizliğe son derece önem veren ve güleryüzlü ekibimizle hizmetinizdeyiz. Uzun yıllardır birlikte çalıştığımız ekip arkadaşlarımızla adeta bir aile gibiyiz ve hizmet verdiğimiz kişileri veya kurumları da ailemizin bir üyesi kabul ederek çalışıyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Manav Cumhur olarak temel prensibimiz “%100 Müşteri Memnuniyeti”dir. Sipariş edilen ürünleri istediğiniz özelliklerde sizlere ulaştırıyoruz.

Organik Ürünler

Özel hidroponik seramızdan ve kalifiye çiftçilerimizden sizler için hasat ettiğimiz taptaze ve doğal ürünlerimizle 7/24 hizmetinizdeyiz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Manav Cumhur olarak, koşulsuz şartsız müşterilerimizin memnuniyeti için gereken her şeyi yapıyoruz. Değerli müşterilerimizi %100 memnuniyet kapsamına alıyoruz.

Zamanında Teslimat

Söz verdiğimiz özelliklerde ve zamanda teslimat yapıyoruz. Yaygın dağıtım ağımızla ihtiyaçlarınızı en kısa sürede sizlerle buluşturuyoruz.