Hizmetlerimiz

Hidroponik Ürünler

Hiproponik (topraksız) Tarım uygulamaları ile yetişen, sağlıklı ve lezzetli ürünlerimizi sofralarınıza taşıyoruz.

Taze Sebze

Anlaşmalı olduğumuz sertifikalı üreticilerimizden günlük olarak hasat edilen taptaze sebzeleri sofralarınıza taşıyoruz.

Taze Meyve

Tam zamanında toplanan, yetiştirilmesi esnasında insan sağlığına zararlı hiçbir maddenin kullanılmadığı meyvelerimizin tadına bakın

Hazır Ürünler

Özellikle işletmelerin tercih ettiği yıkanmış ve doğanmış soğan, sarımsak, mantar, kullanıma hazır salatalarla zamandan tasarruf edin.

Organik Ürünler

Özel hidroponik seramızdan ve kalifiye çiftçilerimizden sizler için hasat ettiğimiz taptaze ve doğal ürünlerimizle 7/24 hizmetinizdeyiz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Manav Cumhur olarak, koşulsuz şartsız müşterilerimizin memnuniyeti için gereken her şeyi yapıyoruz. Değerli müşterilerimizi %100 memnuniyet kapsamına alıyoruz.

Zamanında Teslimat

Söz verdiğimiz özelliklerde ve zamanda teslimat yapıyoruz. Yaygın dağıtım ağımızla ihtiyaçlarınızı en kısa sürede sizlerle buluşturuyoruz.

Neden Manav Cumhur?
30 yılı aşkın deneyimimiz ve binlerce referansımızla hizmetinizdeyiz.

100% Organik Ürünler

Sertifikalı üreticilerimizden temin ettiğimiz katkısız ve doğal ürünlerimizin sofranıza gelene kadar her aşamasını kontrol ediyoruz.

Ücretsiz Teslimat

Özel olarak tasarlanan araçlarımızla, verdiğiniz siparişleri en kısa sürede kaliteli ve hijyenik şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Sertifikalı Üreticiler

Sizler için ürünlerimizi “İyi Tarım” eğitimini başarıyla tamamlamış, sektörde referans sahibi üreticilerimizden temin ediyoruz.

Hidroponik Ürünler

Topraksız Tarım yöntemi ile kendi seramızda ürettiğimiz doğal ve lezzetli ürünlerimizi sizlerle buluşturuyoruz.